CFA SOCIETY POLAND
O CFA SOCIETY POLAND
CFA Society Poland powstało w 2004 r. i jest jednym ze 157 lokalnych stowarzyszeń międzynarodowego CFA Institute. Organizacja obecna jest w 70 krajach i zrzesza ponad 185 tys. przedstawicieli branży finansowej, obecnych w ponad 164 krajach.
CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w zakresie działań branży inwestycyjnej w Polsce.
Organizacja skupia profesjonalistów mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Jest to prestiżowe grono osób, mogące pochwalić się szerokim zakresem wiedzy finansowej i doskonałym zrozumieniem procesów gospodarczych. Certyfikat CFA® to kompetencje i kwalifikacje niezbędne do wykonywania wielu zawodów. Egzaminy obejmują takie obszary, jak analiza i wycena instrumentów finansowych, zarządzanie portfelem, finanse spółek, sprawozdawczość finansowa czy etyka.
Obecnie CFA Society Poland liczy sobie 600 członków, a w procesie egzaminacyjnym globalnego Programu CFA® podchodzącym w naszym kraju jest blisko 2 tys. kandydatów.
Członkowie CFA Society Poland
Organizacja skupia profesjonalistów mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Zobacz poniższą infografikę, by się przekonać, czym zajmują się osoby posiadające tytuł CFA®.
Korzyści z członkostwa CFA Society Poland
Wiarygodność na całym świecie
Trzy litery po nazwisku, oznaczające funkcję Chartered Financial Analyst®, rozpoznawalne są na całym świecie. Dla pracodawców i specjalistów to sygnał, iż specjaliści, którzy posiadają tytuł CFA®, posiadają szeroką wiedzę z obszaru inwestycji i mają świetne rozeznanie na globalnych rynkach.
Uznanie w biznesie
Wielu pracodawców przy przyznawaniu awansów zawodowych na stanowiska wyższego szczebla w zakresie zarządzania finansami i inwestycjami wymaga właśnie tytułu CFA®.
Społeczność
CFA to więcej niż tytuł. To jednocześnie zaproszenie do grona profesjonalistów, których obecnie na całym świecie jest 160 tysięcy. To również dostęp do cennej sieci kontaktów, gwarantującej niezwykle wartościowy networking.
Zostań członkiem regularnym CFA Society Poland. Dowiedz się więcej »
WŁADZE
Prezes Zarządu
Prof. Krzysztof Jajuga, Kierownik Katedry Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Prezes CFA Society Poland. Profesor nauk ekonomicznych, otrzymał również tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, honorowy profesor Politechniki Warszawskiej. Kierownik Katedry Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Przewodniczący Komitetu Statystyki i Ekonometrii PAN, Prezydent-Elekt International Federation of Classification Societies, Członek Prezydium Rady Doskonałości Naukowej, Członek Rady Doradczej Association of Business Service Leaders. Redaktor naczelny czasopisma "Argumenta Oeconomica" (czasopismo na liście JCR), Członek Komitetu Redakcyjnego czasopisma "Risk Management in Financial Institutions". Współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi i przedsiębiorstwami. W przeszłości i obecnie członek licznych rad nadzorczych. Były członek Rady Naukowej Narodowego Banku Polskiego. Obecnie członek Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykładał w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Francji, Holandii, Irlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Szwecji. Autor ponad 480 publikacji w języku polskim i angielskim, w tym kilkanaście monografii i podręczników. Wygłosił ponad 360 referatów na konferencjach krajowych i zagranicznych. Jeden z założycieli Polish Association of Investment Professionals (obecnie: CFA Society Poland) w 2004 roku, gdzie odpowiada przede wszystkim za aktywności w zakresie etyki, edukacji (w tym Akademia Inwestowania), university outreach.
Członkowie Zarządu
Przemysław Barankiewicz, CFA, Dyrektor Oddziału, Finax
Członek Zarządu CFA Society Poland od 2013 roku, w którym odpowiada za komunikację inwestycyjną, PR oraz organizację wydarzeń. Blogger finansowy i komentator ekonomiczny, promujący inwestowanie ESG, etykę i edukację finansową. W przeszłości m.in. redaktor naczelny dwóch najważniejszych tytułów biznesowych w sieci: Bankier.pl oraz pb.pl. Obecnie dyrektor polskiego oddziału robo-doradcy Finax. Chartered Financial Analyst od 2005 roku, Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, University of Bedfordshire, Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej.
Ludmiła Falak-Cyniak, CFA, PRM, Prezeska Zarządu, Aegon PTE
Prezeska Zarządu Aegon Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. Z rynkiem kapitałowym jest związana od 1998 roku, specjalizuje się w Zarządzaniu Aktywami. Karierę rozpoczynała jako analityczka finansowa w funduszu VC. Pełniła funkcję dyrektorki departamentu analiz, a następnie dyrektorki inwestycyjnej w kilku firmach inwestycyjnych, takich jak KBC TFI; Skarbiec TFI; AMUNDI TFI, będąc jednocześnie Członkinią Zarządu tych firm. Ukończyła studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Bankowość, a także Podyplomowe Studium Inwestycji oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego, maklera papierów wartościowych oraz tytuły Chartered Financial Analyst (CFA) i Professional Risk Manager (PRM).
Bartosz Pawłowski, CFA, Wiceprezes, Chief Investment Officer, mTFI
Bartosz Pawłowski, CFA jest Wiceprezesem i Chief Investment Officer w mTFI, należącym do grupy mBanku. W swojej pracy koncentruje się na optymalnej konstrukcji globalnych portfeli inwestycyjnych. W latach 2016—2022 pełnił funkcję Chief Investment Officer w Bankowości Prywatnej mBanku, gdzie oprócz zarządzania aktywami odpowiadał też za doradztwo inwestycyjne. Wcześniej spędził 10 lat w Londynie m.in. jako Główny Strateg Rynków Wschodzących w BNP Paribas oraz jako zarządzający portfelem w funduszu hedgingowym typu global macro Finisterre Capital. Bartosz zaczął swoją karierę jako ekonomista w ING Banku Śląskim. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz posiada tytuł CFA. Ukończył także program High Performance Leadership organizowany przez IMD w Lozannie. W zarządzie CFA Society Poland zasiada od 2020 roku, angażując się w projekty networkingowe, ESG/DEI, szkolenia oraz badania rynkowe. Od wielu lat jest jednym z graderów w CFA Institute Research Challenge oraz występuje w różnego rodzaju konferencjach, reprezentując stowarzyszenie.
Piotr Polanowski, CFA, Partner Zarządzający, Synerga+
Członek Komitetu Audytu (jedna trzyletnia kadencja) oraz Zarządu (dwie trzyletnie kadencje) CFA Society Poland przez łącznie 9 lat. Wiceprezes Zarządu CFA Society Poland od stycznia 2017 roku do chwili obecnej, odpowiedzialny za Partnerstwa Instytucjonalne, Relacje z Pracodawcami, Kariery. Doświadczony profesjonalista finansowy, który przez 24 lata pracował w Londynie, Tallinnie i Warszawie w zakresie doradztwa strategicznego, fuzji i przejęć oraz finansów korporacyjnych, m.in. w Deloitte & Touche CE — badanie podatkowe i prawne, Trigon Capital AS, FinCo Group S.A., DELTA Capital Group Sp. z o.o., Partner Zarządzający w Synerga+ S.A. Doświadczenie obejmuje przygotowywanie i wdrażanie strategii dla dużych spółek, ekspertyzę w zakresie analizy finansowej i wyceny w arbitrażu międzynarodowym oraz postępowaniach sądowych, publiczna ekspertyza sądowa w Polsce, członek rad nadzorczych, w tym regulowaych przez KNF, np. fintech mPay S.A., wykładowca gościnny na renomowanych polskich uczelniach i w szkołach MBA, takich jak Akademia Leona Koźmińskiego i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wykształcenie zdobyte w American School of Warsaw (International Baccalaureate '97), King's College London (B.Sc. Business Management '00) oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (M.Sc. Finance and Banking '04). Posługuje się biegle angielskim i francuskim.
Beata Sax, CFA, Wiceprezeska Zarządu, Investors TFI; Przewodnicząca Rady Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami (IZFiA)
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (Wydział Finanse i Bankowość) oraz University College Dublin/Irlandia (tytuł: Master in Economic Science in European Economics and Public Affairs). W latach 2002—2003 stypendystka i uczestniczka programu dla kadr kierowniczych Fundacji im. Roberta Boscha w Niemczech. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA). Z rynkiem finansowym związana od 2000 roku. Doświadczenie zdobywała m.in. w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (obecnie KNF) i Ministerstwie Finansów, gdzie w latach 2003—2007 sprawowała funkcje od Starszej Specjalistki do Zastępczyni Dyrektora Departamentu Rozwoju Rynku Kapitałowego (Pion Rynku Kapitałowego). Z grupą Investors związana od 2007 roku. Od 2009 roku pełni funkcję Wiceprezeski Zarządu Investors TFI S.A. Od maja 2023 roku Przewodnicząca Rady Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami (IZFiA).
Dr Piotr Sieradzan, CFA, Advocacy Chair
Manager inwestycyjny z ponad 23-letnim doświadczeniem w zarządzaniu inwestycjami, funduszami i firmami inwestycyjnymi (ze szczególnym uwzględnieniem Europy Środkowo-Wschodniej). Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego. W swojej karierze zarządzał funduszami inwestycyjnymi, emerytalnymi z aktywami ponad 1 mld USD, jak również domami maklerskimi. W latach 2015—2021 dominujący akcjonariusz, Prezes Zarządu i Chief Investment Officer domu maklerskiego zarządzającego aktywami Everest Investment Management S.A. oraz grupy kapitałowej Everest Investments S.A. (spółka notowana na rynku podstwowym GPW). Piotr Sieradzan jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Prawa i Administracji) i Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i Bankowość). Otrzymał doktorat w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Autor książek, raportów i publikacji z zakresu rynku kapitałowego. Posiada desygnację CFA i Licencję Doradcy Inwestycyjnego. Prywatnie od młodości zakochany w lotnictwie i motoryzacji i podróżach. W CFA Society Poland od 15 lat. Od 2008 roku jest Wiceprezesem CFA Society Poland, a od 2014 pełni stanowisko Advocacy Chair. Współautor zmian w Stowarzyszeniu 2012/2013. W 2021 roku inicjator i jeden z dwóch autorów raportu Gold-plating w prawie polskiego rynku kapitałowego opublikowanego i zaprezentowanego przed Radą Rozwoju Rynków Kapitałowych i przedstawicielami DG FISMA Unii Europejskiej, za który to raport CFA Poland otrzymało nagrodę CFA Institute za najlepszy na świecie projekt research w 2021 roku. W CFA Institute: Członek Capital Markets Policy Council (globalnego komitetu doradczego, doradzającego CFA Institute w sprawach stanowiska odnośnie tendów, zagrożeń, proponowanych rozwiązań legislacyjnych dotyczących rynków kapitałowych), jako jeden z 5 przedstawicieli z Europy i jedyny przedstawiciel Europy Środkowo-wschodniej, oraz EU Standards Advocacy Advisory Committee (komitet doradczy doradzający CFA Institute w sprawach stanowiska odnośnie proponowanych rozwiązań legislacyjnych dotyczących rynków kapitałowych w Unii Europejskiej), aktywny uczestnik procesów Advocacy CFA Institute. Autor wielu publikacji na temat rynku kapitałowego.
Komisja Rewizyjna
Komisja Rewizyjna została powołana do sprawowania kontroli nad działalnością CFA Society Poland. Obecnie komisję tworzą trzy osoby. Posiedzenie Komisji Rewizyjnej odbywa się w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż raz w roku. Posiedzenie Komisji zwołuje przewodniczący, którym jest dr Andrzej Sołdek, CFA. Skład Komisji Rewizyjnej:
Anna Depko, CFA
Swoją przygodę z rynkiem finansowym rozpoczęła od pracy w Mercer w Irlandii w 2006 roku. Jako członkini zespołu Consultingu Inwestycyjnego pomagała powiernikom funduszy emerytalnych w przygotowaniu i egzekwowaniu strategii inwestycyjnych, doborze i ocenie asset managerów oraz wykorzystaniu okazji rynkowych do dywersyfikacji alokacji portfeli. Po powrocie do Polski w 2010 roku dołączyła do zespołu regionalnych managerów wspierających szerokie spektrum rozwiązań depozytowo-inwestycyjnych w Banku Zachodnim WBK (dziś Santander Bank Polska). Po przeprowadzce do Warszawy w 2012 roku rozpoczęła współpracę z Analizami Online, wykorzystując swoją wiedzę w ocenie rozwiązań funduszowych dostępnych na rynku, jak również kontrybuując do rozwoju biznesu. W latach 2014—2018 jako Dyrektorka ds. Komunikacji Inwestycyjnej wspierała zespół zarządzających oraz zespół sprzedaży w PKO TFI, a w latach 2018—2020 odpowiadała za komunikację inwestycyjną i relacje z klientami funduszu THC Globalnej Innowacji – fiz. Od początku 2021 roku pracuje w Axium jako Business Development Manager. Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne zdobyte na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Marketing i Zarządzanie oraz tytuł Chartered Financial Analyst. Od stycznia 2017 roku jest Członkinią Komisji Rewizyjnej CFA Society Poland.
Dr Andrzej Sołdek, CFA (Przewodniczący KR)
Andrzej Sołdek jest doktorem nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse. Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2000 roku uczestniczył w Studium Zarządzania Strategicznego na International Institute for Management Development w Szwajcarii. Posiada licencje: maklera (1992 rok), doradcy inwestycyjnego (1994 rok) oraz CFA (2004 rok). Od początku kariery związany z podmiotami z sektora finansowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Grupie ING, gdzie w latach 1992—1995 był zatrudniony na stanowisku maklera DM Banku Śląskiego SA, doradcy inwestycyjnego w ING BSK AM SA oraz w okresie od 1996 do 1998 pełnił funkcję Członka Zarządu CIO w ING BSK AM SA. Od 1998 roku związany z Zurich PTE SA, gdzie zajmował wysokie stanowiska kierownicze (CEO, CFO, CIO) oraz odpowiadał za m.in. za finanse, księgowość, kontroling, departament inwestycji, aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia udziałów w rynku. Od 2003 roku związany z PTE PZU SA, gdzie zajmował stanowisko Zastępcy CEO i CIO (2003—2008), następnie od 2008 do 2016 roku zatrudniony na stanowisku CEO, pełniąc jednocześnie funkcję CIO (2014—2016). Odpowiadał m.in. za zarządzanie strategiczne PTE PZU SA, działalność inwestycyjną i rachunkowość funduszy (OFE, DFE) oraz PTE, obsługę prawną, compliance, audyt wewnętrzny, zarządzanie ryzykiem. Od 1 lipca 2018 do 19 grudnia Wiceprezes Zarządu Skarbiec Holding SA oraz od 1 lipca 2018 Członek Zarządu Skarbiec TFI SA. W latach 2003—2005 zasiadał w radach nadzorczych spółek giełdowych W. Kruk SA, Polfa Kutno SA oraz Elektrobudowa SA (2003—2004), a w latach 2017-2018 był członkiem rad nadzorczych Elektrobudowy SA, Ferro SA, Skarbiec Holding SA oraz Tarczyński SA. Obecnie jest członkiem Rad Nadzorczych Esaliens TFI i Compremum SA. Pełni funkcję Zastępcy Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej dla Doradców Inwestycyjnych. Jest Członkiem Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej CFA Society Poland oraz Komitetu Dobrych Praktyk GPW.
Piotr Żochowski, CFA, ACCA
Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej z tytułem MBA London Business School. Posiada tytuł CFA oraz ACCA. Z rynkiem finansowym związany od 1996 roku. Ma bogate doświadczenie menedżerskie zdobyte w instytucjach finansowych oraz jako członek rad nadzorczych. W latach 2011—2022 związany z PKO TFI, gdzie początkowo w latach 2011—2012 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za Sprzedaż, Operacje i Ryzyko, a następnie w latach 2012—2022 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. W latach 2001—2010 sprawował funkcję Wiceprezesa Zarządu Pioneer Pekao TFI odpowiedzialnego za finanse. W latach 2002—2007 pełnił funkcję Regionalnego Dyrektora Finansowego Grupy Pioneer na obszar Europy Centralnej i Wschodniej. W latach 1996—1999 zatrudniony w Arthur Andersen jako audytor. W latach 2016—2022 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady IZFiA. Członek Rad Nadzorczych:
• Finat sp. z o. o. — Przewodniczący Rady Nadzorczej (maj 2011- wrzesień 2018), wiceprzewodniczący (wrzesień 2018—wrzesień 2022)
• Bankowy Fundusz Leasingowy S.A. - Członek Rady Nadzorczej (październik 2010—lipiec 2012)
• NETIA S.A. — Członek Rady Nadzorczej (kwiecień 2009—czerwiec 2010)
• Platforma Mediowa Point Group S.A. -Członek Rady Nadzorczej (luty 2009—czerwiec 2010) Posiada tytuł CFA od 2011 roku.
Kadencja wszystkich władz wybieralnych Stowarzyszenia trwa 3 lata. Regulam wyborów organów Stowarzyszenia dostępny jest tutaj »
KOMITETY I ZESPOŁY ROBOCZE
W CFA Society Poland działa kilka wyodrębnionych jednostek, związanych z poszczególnymi obszarami aktywności stowarzyszenia. Są nimi następujące zespoły robocze bądź komitety:
Współpraca z uczelniami/edukacja:
prof. Krzysztof Jajuga
Konkurs CFA Institute Research Challenge/CFA Society Poland Ethics Challenge:
prof. Krzysztof Jajuga
Advocacy, współpraca z instytucjami nadzorującymi rynki finansowe:
dr Piotr Sieradzan, CFA
Współpraca z mediami oraz media społecznościowe:
Przemysław Barankiewicz, CFA
Marketing i PR:
Przemysław Barankiewicz, CFA
Współpraca z pracodawcami:
Prof. Krzysztof Jajuga oraz Piotr Polanowski, CFA
Szczegóły nt. poszczególnych obszarów działalności stowarzyszenia prezentowane są w raporcie z działalności zarządu, który dostępny jest w biurze CFA Society Poland. Prezentacja raportu za miniony rok kalendarzowy następuje zawsze podczas walnego zgromadzenia członków, które odbywa się na początku kolejnego roku.
MISJA I STATUT
Misja CFA Society Poland
- promowanie najwyższych standardów etycznych oraz edukacyjnych, opracowanych przez CFA Institute;
- dążenie do osiągnięcia statusu najbardziej prestiżowego stowarzyszenia skupiającego profesjonalistów z dziedziny finansów w Polsce;
- działanie na rzecz wzrostu rozpoznawalności kwalifikacji w środowisku;
- integrowanie polskiego środowiska inwestycyjnego i reprezentowanie jego interesów przed krajowymi instytucjami.
Nadrzędne cele CFA Society Poland:
- współpraca z profesjonalistami w dziedzinie finansów z całego świata;
- działania na rzecz rozpoznawalności certyfikatu CFA® wśród pracodawców;
- wspieranie członków w rozwoju ich kariery zawodowej;
- wpływanie na kształt branży inwestycyjnej, tworzenie dobrych praktyk i dzielnie się nimi ze środowiskiem finansowym.
Statut CFA Society Poland
W celu zapoznania się ze statutem CFA Society Poland przejdź do dokumentu tutaj »
INICJATYWY CFA SOCIETY POLAND
CFA Institute przy wsparciu lokalnych stowarzyszeń tworzy silną infrastrukturę mającą na celu podnoszenie zawodowych standardów wśród profesjonalistów pracujących na ponad 150 rynkach finansowych na całym świecie.
Poznaj obszary działalności CFA Society Poland, reprezentującego CFA Institute w Polsce oraz krajach bałtyckich.
Advocacy
Obecnie jeden z najważniejszych obszarów działalności CFA Society Poland. Reprezentowany przez Advocacy Committee zajmuje się opiniowaniem oraz reprezentowaniem stowarzyszenia podczas ważnych pod kątem legislacyjnym spotkań w ramach instytucji rządowych. Wśród kluczowych opinii warto wymienić projekty legislacyjne dotyczące pracowniczych planów kapitałowych, dobrych praktyk spółek giełdowych czy zasad ładu korporacyjnego dla instytucji rynku kapitałowego.
Więcej informacji o poszczególnych inicjatywach Advocacy Committee w zakładce Profesjonalizm/Advocacy.
Współpraca z uczelniami/edukacja
CFA Society Poland aktywnie działa na polu akademickim. Współpracujemy z wieloma uczelniami w Polsce oraz w krajach bałtyckich. Naszym nadrzędnym celem jest promocja tego tytułu wśród kadry akademickiej oraz wśród młodych ludzi myślących o karierze w obszarze rynków kapitałowych. Wśród projektów, w które mogą zaangażować się nasi członkowie, a przeznaczone dla najlepszych studentów, można wymienić coraz lepiej rozpoznawalne konkursy, tj. CFA Institute Research Challenge oraz CFA Society Poland Ethics Challenge.
Więcej informacji o inicjatywach CFA Society Poland na gruncie polskich i bałtyckich uczelni wyższych znajduje się w zakładce Uczelnie i edukacja.
Współpraca z instytucjami branżowymi
Stowarzyszenie dąży do rozwijania i zacieśniania swoich relacji z partnerami biznesowymi. Oferujemy różne formy współpracy z polskimi pracodawcami od sponsoringu, przez partnerstwa merytoryczne, współorganizację wydarzeń, po certyfikację pracodawców zatrudniających posiadaczy desygnacji CFA®.
Dzięki szerokiej rozpoznawalności stowarzyszenia w branży finansowej CFA Society Poland organizuje szereg inicjatyw mających na celu integrację środowiska profesjonalistów z tytułem CFA®. Więcej szczegółów w zakładce Wydarzenia.
Angażuj się w życie społeczności CFA® w Polsce, którego jesteś częścią!
- Bierz aktywny udział w szeregu konferencji i spotkań branżowych, które organizujemy z myślą o Twoim rozwoju zawodowym.
- Zdobądź tytuł doradcy inwestycyjnego poprzez skróconą ścieżkę egzaminacyjną, do której upoważnia Cię tytuł CFA®.
- Rozbuduj sieć kontaktów, biorąc udział w wydarzeniach branżowych.
- Zostań mentorem swoich młodszych kolegów i rozwijaj ich kompetencje w naszych konkursach Research Challenge bądź Ethics Challenge.
- Miej wpływ na proces legislacyjny. Zostań członkiem Komitetu Advocacy.
KONTAKT
Dane kontaktowe
CFA Society Poland
Mokotowska 1 (Zebra Tower, 8 p.)
00-640 Warszawa
Telefon: +48 798 068 139
E-mail: office@cfa.com.pl
Dane Stowarzyszenia
CFA Society Poland
ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław
NIP: 8992528090
REGON: 933047025
KRS: 0000222537
Numer konta bankowego: PKO Bank Polski 19 1020 5242 0000 2902 0142 8879
Magda Oleksiuk
Managing Director
magda.oleksiuk@poland.cfasociety.org
Jakub Jański
Deputy Executive Director
jakub.janski@poland.cfasociety.org
Joanna Dysput
Office Manager
joanna.dysput@poland.cfasociety.org